• NEW
  • Aghapour.com

مختصری درباره مجموعه فروشگاه های آقاپور

 
 مجموعه فروشگاه های یراق آلات آقاپور شاهگلی در سال 1358 تاسیس گردید، زمینه فعالیت این واحد عرضه انواع یراق آلات، دستگیره درب، قفل و اتصالات کابینت با نام های تجاری بهریزان، HTN-Prime، هرمس، متیس، هرا، فرمای ایتالیا، دلتا، MHH، ، فوروارد ، فیگارو، تلرانس، باتیس، لیدر، KMS و... در شمالغرب کشور می باشد. مجموعه فروشگاه های آقاپور استانداردهای مختلفی را برای حفظ و افزایش کیفیت محصولات و خدمات خود رعایت می نماید. هدف مجموعه فروشگاه های آقاپور رضایت کامل مشتریان  از طریق عرضه محصولات با کیفیت و استانداردهای جهانی و استفاده از تکنولوژی های مدرن جهت دسترسی مشتریان به اطلاعات بروز و فنی محصولات فروشگاه است.در این راستا مجموعه فروشگاه های آقاپور شاهگلی با راه اندازی فروشگاه آنلاین مجموعه خود امکان سفارش و خرید آنلاین تمامی محصولات خود را با امکان پرداخت آنلاین جهت ارتقای رضایت مندی مشتریان اقدام نموده است. فروشگاه آقاپور خرسند است که با فعالیت نظام مند و نگاه مشتری مدارانه توانسته است با جلب رضایت مشتریان و ارائه سرویس مناسب جایگاه قابل توجهی در شمالغرب کشور با اتکا به پشتکار و تلاش اعضای مجموعه به دست آورد.
 

 

تمایز خدمات فروشگاه اینترنتی آقاپور

تجربه بررسی دقیق محصول در هنگام خرید در فروشگاه را حالا از طریق فضای مجازی تجربه کنید. با توجه به اطلاعات دقیق ارایه شده از محصولات در سایت ما شما میتوانید حتی ریزترین مسایل و نکات محصول مورد نظر را بررسی، مقایسه و تحلیل کنید.
اگر جزو آن دسته از افراد هستید که به خرید آنلاین اطمینان ندارند، نگاه شما با خرید از سایت آقاپور تغییر خواهد کرد. شما میتوانید در هنگام تحویل محصول، آن را از کلیه زوایا با سفارش خود مقایسه کرده و در صورت عدم تطابق (محال ممکن) آن را برگردانید.
اگر به هر دلیلی ( شرایط خرید را ببینید ) از محصول راضی نبودید و یا متوجه عیب یا ایرادی در کالا ( شرایط ضمانت را ببینید ) شدید حد اکثر تا ۲۴ ساعت پس از تحویل کالا به شما ، می توانید آن را پس فرستاده و محصول جایگزین و یا هزینه خود را دریافت کنید.
یکی از موهبت های خرید آنلاین جلوگیری از اتلاف زمان با توجه به ترافیک موجود در شهر و مشکلات تبعی آن است. در حالیکه از آلودگی و مصایب سفر درون شهر بدور هستید، همراه با خانواده و یا مشاور خود می توانید در محیط آرام و دلچسب منزل یا دفتر کار به ارایه سفارش و خریدی ایمن اقدام کنید.
سایت آقاپور امکان تحویل سریع کالا را در استان آذربایجان شرقی و استان تهران فراهم کرده است. در آینده ای نه چندان دور با توجه به اهداف تعیین شده این خدمت در سرتاسرکشور ارایه خواهد شد. لذا در باقی مراکز تحویل کالا حداکثر تا ۳ روز کاری صورت میگیرد.
شما با خرید از سایت آقاپور امکان بهرهمندی از پشتیبانی و مشاوره متخصصین امر بصورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته بهره مند خواهید شد. خریداران عزیز میتوانند از سر تا سر کشور با شماره ويژه ما تماس گرفته و از این امکان در هر موردی اعم از سوال یا ابهام در مورد محصول، اختلال در فرآیند خرید، ایراد در تحویل کالا و … بهره مند شوند.

نام های تجاری موجود در فروشگاه های آقاپور